Operativni zahvati u Poliklinici Ribnjak2018-09-25T12:51:25+00:00

Poliklinika Ribnjak suvremena je medicinska ustanova u Zagrebu, koja je u 15 godina postojanja prepoznata kao mjesto vrhunske medicinske usluge u skladu sa svim postulatima struke, uvijek imajući u vidu i zadovoljstvo svojih klijenata krajnjim ishodom.

U svojoj ponudi, Poliklinika Ribnjak nudi usluge u medicinskim područjima ortopedije, plastične, rekonstruktivne i estetske kirurgije.

Moderno uređen i funkcionalan operacijski blok Poliklinike obuhvaća, uz operacijsku salu i potrebne prostorije sterilizacije, prostor pripreme pacijenta za zahvat kao i prostor predviđen za poslijeoperacijski oporavak.

U tu svrhu registrirana je dnevna bolnica, u kojoj boravak pacijenta ne traje dulje od 16 sati tijekom jednog dana.

POSEBNO ISTIČEMO JEDNODNEVNE OPERATIVNE ZAHVATE (ONE-DAY SURGERY)

To su operativni tretmani koji su tehnički na vrlo visokoj razini, zahvati ne traju duže od dva sata, izvode se bez gubitka krvi, a poslijeoperacijska bol se uredno regulira peroralnim analgeticima.

Specijalistički nadzor anesteziologa prije, za vrijeme i nakon zahvata, ovisno o vrsti istoga, izvodi se po svim pravilima struke.

Takav pristup omogućuje nekoliko ključnih prednosti.

Kvalitetno praćenje vitalnih funkcija svakog pacijenta.

• Nema potrebe za noćenjem u prostorima Poliklinike;
  • Izuzetno skraćeno vrijeme oporavka;
  • Eventualni rizik po zdravlje sveden je na minimum.

Sve navedeno također smanjuje troškove, čime je vrhunska medicinska usluga pristupačnija većem broju ljudi.

Naše medicinsko osoblje posebno je educirano za ovakvu vrstu specijalističke skrbi, čime se osigurava uspješnost svakog zahvata, a eventualne neželjene posljedice minimaliziraju.

Bez puno čekanja, zakažite Vaš termin zahvata već danas!

Za sva pitanja stojimo Vam na raspolaganju.

IZDVOJENE USLUGE POLIKLINIKE RIBNJAK

JEDNODNEVNI OPERATIVNI ZAHVATI

Operacija teniskog lakta

Operacija karpalnog kanala