Čast nam je predstaviti novog člana našeg¸ortopedskog tima – prim. Andreja Radića!

prim. Andrej Radić bavi se dijagnosticiranjem, konzervativnim te operacijskim liječenjem bolesti i ozljeda lokomotornog sustava. Prvi je i zasad jedini liječnik u Republici Hrvatskoj koji je položio zahtjevan ispit pred Europskom komisijom za ortopediju i traumatologiju te stekao titulu FEBOT (Fellow of European Board of Orthopaedics and Traumatology).

Osobne vještine i kompetencije

• Konzervativno liječenje bolesti i ozljeda sustava organa za pokretanje, sportska ortopedija – sindromi prenaprezanja
  • Imobilizacije i ortoze, uganuća, iščašenja
  • Punkcije i injekcije zglobova; viskosuplementi, PRP ( plazma bogata trombocitima)
  • Osteosinteze prijeloma kosti
  • ARTROSKOPSKE I OTVORENE OPERACIJE ZGLOBOVA

Saznajte više o prim. Radiću na sljedećem linku: https://poliklinikaribnjak.hr/o-nama/

Postavite pitanje

O autoru

Poliklinika Ribnjak

fav

Ortopedija, sportska dijagnostika, rehabilitacija, medicina rada i sporta.