CROATIA OSIGURANJE

11 ožujka, 2021 by luka.david0

Svi korisnici Croatia osiguranja u našoj Poliklinici ostvaruju različite vrste pogodnosti na usluge dijagnostike, konzervativnog i operativnog liječenja te rehabilitacije. Neke od usluga u potpunosti su pokrivene osiguranjem, dok su neke usluge subvencionirane parcijalno te je za te usluge potrebna određena nadoplata. Usluge pokrivene osiguranjem potpuno ili djelomično, između ostalih, uključuju:

• Specijalistički pregled
  • Kontrolni pregled
  • UZV zglobno-koštanog sustava
  • UZV mišića i tetiva
  • Punkcija pod kontrolom UZV
  • Ekscizije (ateromi, lipomi, fibromi, veruke)
  • Incizija apscesa ili furunkula
  • Korektivni operativni zahvat na vijeđama (blefaroplastika)
  • Artroskopska operacija zglobova
  • Ambulantna fizikalna terapija (jedan ciklus do 3 procedure)
  • Ambulantna fizikalna terapija (jedan ciklus do 5 procedura)

Više informacija o samom osiguravajućem društvu saznajte na web stranici zdravstvenog Croatia osiguranja kojoj možete pristupiti OVDJE.