Sretni blagdani

December 24, 2020 by Poliklinika Ribnjak0
Artboard-1c-1200x1200.jpg

Svim našim dragim klijentima i njihovim obiteljima želimo sretan Božić i uspješnu 2021. Budite zdravi i veseli. Vidimo se🙂

Poliklinika Ribnjak jedinstveno je mjesto primjene načela regenerativne medicine u vidu aplikacije MATIČNIH STANICA i AUTOLOGNE KONDICIONIRANE PLAZME, dok individualno prilagođenu rehabilitaciju primjenjujemo kao komplementarnu metodu u funkciji što bržeg i kvalitetnijeg oporavka.

Poliklinika Ribnjak 2020. Sva prava pridržana.