Novi član tima, prim. Andrej Radić, dr.med. – ortoped, FEBOT

August 4, 2020 by Poliklinika Ribnjak
Andrej-Radic.jpg

Čast nam je predstaviti novog člana našeg¸ortopedskog tima – prim. Andreja Radića!

prim. Andrej Radić bavi se dijagnosticiranjem, konzervativnim te operacijskim liječenjem bolesti i ozljeda lokomotornog sustava. Prvi je i zasad jedini liječnik u Republici Hrvatskoj koji je položio zahtjevan ispit pred Europskom komisijom za ortopediju i traumatologiju te stekao titulu FEBOT (Fellow of European Board of Orthopaedics and Traumatology).

OSOBNE VJEŠTINE I KOMPETENCIJE

• Konzervativno liječenje bolesti i ozljeda sustava organa za pokretanje, sportska ortopedija – sindromi prenaprezanja
  • Imobilizacije i ortoze, uganuća, iščašenja
  • Punkcije i injekcije zglobova; viskosuplementi, PRP ( plazma bogata trombocitima)
  • Osteosinteze prijeloma kosti
  • ARTROSKOPSKE I OTVORENE OPERACIJE ZGLOBOVA

Saznajte više o prim. Radiću na sljedećem linku: https://poliklinikaribnjak.hr/o-nama/

Poliklinika Ribnjak jedinstveno je mjesto primjene načela regenerativne medicine u vidu aplikacije MATIČNIH STANICA i AUTOLOGNE KONDICIONIRANE PLAZME, dok individualno prilagođenu rehabilitaciju primjenjujemo kao komplementarnu metodu u funkciji što bržeg i kvalitetnijeg oporavka.

Poliklinika Ribnjak 2020. Sva prava pridržana.